למה בכלל לקחת מעצבת?

כמה פעמים חשבתם לעצמכם שאתם יכולים לעצב את הבית לבד? הרי כל מי שיש לו חוש לעיצוב ואסתטיות יכול לעצב את הבית לבדו.

ובכן, זה נכון. כנראה שאתם יכולים לעצב את הבית שלכם לבד ואתם גם תאהבו אותו. אבל האמת? העניין של "נראה טוב או לא" זה פחות מעניין. מה שנראה טוב בעיני אחד לא יראה טוב בעיני אחר וההיפך. זה הכל עניין של טעם.

אז על מה אנחנו מדברים? בעיקר על טעויות, חסכון בזמן וחוסר ידע.

זמן שמבוזבז על תיזוזים, התלבטויות וטעויות שנעשות כבר בשלב בחירת חומרי הגמר, בחירת המטבח, החלונות וכל הדברים ה"קבועים" בבית ועד לבחירת הריהוט, שטיחים וכו'.

 

כאשר עובדים עם מעצבת, זה מונע את כל כאבי הראש מראש:) זה לא לעשות טעויות ולדעת את כל האופציות ונקודות התורפה. זה שגם הבית מהמם בסוף – זה רק בונוס.

 

כל פגישה שלי עם לקוחות מתחילה בהיכרות מעמיקה ושאלות רבות. כל השאלות נשאלות ומכוונות מתוך רצון ללמוד על ההרגלים של האנשים שגרים בבית, על הצרכים שלהם, על החלומות והרצונות שלהם.

הרגלים חשובים כמו:

  • כמה הם משתמשים במטבח ומי?
  • האם וכמה הם מארחים?
  • האם יש או אין טלוויזיה וכמה היא חשובה ומשמעותית?
  • כמה הם נמצאים בחדרים?
  • מה מפריע להם בבית שלהם? מה נקודות התורפה והבעיות שיש כרגע?
  • מה החלומות שלהם?

 ועוד ועוד.

עיצוב שיתאים לכם..

לאחר איסוף המידע וההבנה מהו ה – DNA של האנשים הגרים בבית יהיה אפשר ליצור לכם את הבית המותאם אישית בדיוק למשפחה שלכם.

לכן, אם אתם משפחה אשר בעיקר אוכלת בחוץ ובקושי מבשלים, נוכל לבחור במטבח קטן יותר שיוזיל עלויות וישאיר תקציב רב לדברים החשובים יותר למשפחה שלכם.

אם אתם משפחה אשר לא מארחים בכלל וכל הארוחות נאכלות בסלון אולי ניתן להסתפק בתוספת של משטח אכילה באי עם כיסאות ולייעד את אזור פינת האוכל לפינת משפחה למשל.

כל משפחה שונה אחת מהשנייה ומה שחשוב לאנשים מסוימים לאחרים זה יראה מיותר. אין נכון ולא נכון, יש מה חשוב לכם כמשפחה.

נוכל לחסוך כסף בחלקים מסוימים של העיצוב שאותם אתם לא צריכים ולא רוצים ולהשקיע בדברים החשובים והמשמעותיים לכם, כאלו שישפרו את חייכם ויהפכו את השהייה שלכם בבית לכיפית ונעימה.

 

לחלק את עוגת התקציב כמו שצריך, לעשות את הבחירות הנכונות

בנוסף לחסכון ממשי בכסף ומשחק בתקציב לפי הצרכים של המשפחה הספציפית שלכם, יש גם נושא של טעויות בקניה והזמנה של מוצרים או בהערכות לא נכונות.

פעמים רבות אנשים רכשו במיטב כספם מוצרים והם לא התאימו להם לחלל המיועד עבור המוצר.

למשל, אנשים שקנו ספה וכאשר היא הגיעה הם הבינו שהם עשו טעות והיא קטנה/גדולה מדי לחלל. אז או שהם נאלצו למכור אותה ולרכוש חדשה או במקרה גרוע יותר להסתפק בה (כי כבר כל הכסף נגמר). כמה חבל על עוגמת הנפש הזאת וכמה כסף היה נחסך בדרך אם רק הייתה עין שמבינה ומפנה את תשומת לבם לכך.

זה קורה גם בדברים קריטיים ויקרים יותר – מרצפות מהממות שראיתם בחנות וקניתם בשמחה, התבררו כסיוט לנקות ואנחנו כל הזמן עסוקים בדאגה לנראות שלהן או מטבח חלומות שהפך למטבח מהסיוטים מכיוון שהוא תוכנן על חלק גדול מדי של החלל הציבורי ובעקבות כך אפילו מקום לספה לא נשאר (והמטבח עלה עשרות אלפי שקלים!).

כמו במקרה הספה – גם אם נחליף את הרצפות (ומי יחליף, זו חתיכת פרוצדורה…) וגם אם נישאר איתן כמו שהן נרגיש שזרקנו כסף סתם. לא חבל?

 

אתם גם ככה עסוקים עד מעל הראש, לא?

 

כולנו מכירים את זה – אנחנו הולכים לחנות של דברים שאנחנו לא ממש מכירים ומבינים במוצרים שנמצאים שם. ניסינו לחקור ולשאוב כמה שיותר מידע מגוגל, מהפייסבוק והמלצות מחברים אבל מה? אנחנו עדיין לא הכי סגורים על עצמנו.

כאן מתחילות הבעיות – המוכרים ימליצו לנו על משהו, נצטרך לחשוב על זה ולהתייעץ, סיבוב שני באותה החנות וגם עכשיו אנחנו לא ממש סגורים על עצמנו.

השאלות מתחילות – האם זה מה שאני צריך? האם זה מתאים לפריטים האחרים בבית שלי? האם זה מחיר טוב בכלל? הולכים וחוזרים וחוזר חלילה.

אז עם מעצבת – כל זה לא יקרה. זוכרים את החקירה בהתחלה? כאן היא תהיה שימושית. מעצבת טובה תדע בדיוק מה להציע לכם ושיתאים לכם מכל הבחינות – הסגנון, הצרכים, הרצונות וכמובן שהכל ישתלב בצורה מושלמת בעיצוב הסופי.

מגיעים לחנות פעם אחת, בוחרים, משלמים וז-ה-ו. חוסכים תיזוזים, התרוצצויות וכאב ראש מיותר.

 

השותפים שלי לדרך

 

לנו כמעצבות יש חנויות רבות שמשתפות איתנו פעולה. כשנלך לרכוש עם לקוחות מוצרים הם מקבלים את מירב ההנחה שהחנות יכולה לתת להם וזו הנחה משמעותית שיכולה לחסוך המון כסף.

כאשר מחשבים את סך כל ההנחות האלו, נגלה שזה כמעט מכסה את עלות המעצבת (ולפעמים אף יותר).

בנוסף לחנויות, יש לנו בעלי מקצוע שעובדים איתנו באופן קבוע וצמוד. בעלי המקצוע שמעצבות עובדות איתם הם מקצועיים, שירותיים, מגיעים תמיד בזמן והם תמיד יתנו לי וללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר (אחרת הן פשוט לא יעבדו איתם יותר). 

אז בפעם הבאה שתתלבטו ותחשבו האם לקחת מעצבת או לא, מוזמנים לחזור לכאן ולרענן את זיכרונכם.