עיצוב קירות הבית, איך ומה לעשות

הרבה אנשים משאירים את הקירות שלהם ריקים ולא תולים אמנות כי הם חוששים או שהם לא יודעים איך לגשת לנושא.

בית לא גמור עד הסוף בלי אמנות תלויה על הקירות. זה לא חייב להיות ציור מקורי שרכשתם בכסף רב אלא גם יכול להיות הדפס, צילום משפחתי או כזה שצילמתם בטיול או אפילו יצירה שאתם הכנתם בעצמכם. הכל הולך.
אז איך אפשר בכל זאת למלא את הקירות מבלי לקרוע את הכיס?

הדפסים

יש שפע של אתרים מהם ניתן להזמין הדפסים במחירים נוחים או אפילו להוריד קובץ למחשב ולהדפיס על דף איכותי בעצמכם. האתרים האהובים עלינו הם society6 , minted,  etsy ומרמלדה מרקט (שני האתרים האחרונים מרכזים כמות גדולה של אמנים שמוכרים ציורים מקוריים והדפסים. מוזמנים לשוטט בהם ולראות לאילו ציורים אתם הכי מתחברים).

צילומים

צילומים מטיולים או רגעים חשובים לכם כמו חתונה וצילומי משפחה ישמחו לקבל מקום של כבוד על הקיר שלכם. אתם יכולים גם לשחק עם הגדלים – תוכלו לפתח תמונה אחת מאוד גדולה ומרשימה או לעשות קולאז' של צילומים קטנים (למשל של המשפחה או תמונות נוף שצילמתם בטיולים שלכם).

אמנות מקורית ברת השגה

יש עכשיו הבנה של בעלי עסקים ואמנים רבים שאנשים רוצים שתהיה להם אמנות מקורית על הקיר אך שעדיין תהיה במחירים שלא רק אספנים יוכלו לעמוד בהם ותוכלו למצוא צילומים וציורים מקוריים במחירים נמוכים יחסית.
תוכלו לחפש גם תערוכות מקומיות בהן יש פעמים רבות אמנים בתחילת דרכם ובדרך כלל המחירים שלהם יהיו עדיין נמוכים יחסית.

הדפסים במהדורה מוגבלת

נכון שההדפסים האלה יוכלו להיות בעוד כמה בתים חוץ מהבית שלכם אבל רק בעוד מעט בתים… הסיכוי שתתקלו בהדפס כזה בעוד בית הוא מאוד נמוך. יש אתר מצוין בשם 1of135 בו תוכלו למצוא כמות גדולה של צילומים והדפסים במהדורה מוגבלת.

DIY – עשו זאת בעצמכם

יש הדרכות רבות ברשת שמסבירות איך להכין יצירות על קנבס או נייר. תוכלו לחפש ב Pinterest או בבלוגים של יצירה או אמנות.
תוכלו להפוך כל דבר ליצירת אמנות – תוכלו לצבוע מגירה ולהדביק עליה טפט ולתלות על הקיר ליצירת מדף קטן לספרים או אקססוריז, ליצור צורות מעניינות עם וואשי טייפ על קנבס או לצייר כיד הדמיון הטובה. והבונוס – זה ממש כיף!

את כל הדברים שרכשתם או הכנתם תוכלו למסגר ואז האמנות תקבל אפילו יותר מקום ונוכחות על הקירות.

והכי חשוב מהכל – תאהבו את מה שאתם תולים על קירות הבית שלכם… אין דרך להגיד מה נכון או לא נכון באמנות. אתם צריכים לאהוב את היצירות שאתם רוכשים וליהנות כשאתם מתבוננים בהן.